Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Ruyamda baghdad tayım (halen baghdad ta bulunmaktayım) burada bulunan büyükçe bir evin bahçesinde dometes yetiştirmek için plan yaparken birden Clinton (eski abd başkanı) geliyor ve dometes in saklanma ve muhafazası için ambalaj öneriyor. Önerdiği ambalaj çinko dan imal edilmiş dikdörgen kaplardan oluşuyor. bu konu üzerinde epeyce konuştuktan sonra bana ; baghdad koalisyon binasına gitmemiz gerektiğini (ki şuanda yönetim merkezi) ve orada bana yönetimi devredeceklerini söylüyor. Ben itiraz ediyorum, benim böyle bir becerimin olmadığını bu işin bana uygun olmadığını söylüyorum, clinton ise bu ülkeden çekileceklerini bu ülkeyi bir türk ün yönetmesini istediklerini söylüyor. Eğer kabul edersem çekilme planı benim istediğim şartlarda ve yöntemde olacağına dair söz veriyor. Bende kendisinin başkan olmadığını verdiği sözlerin geçersiz olduğunu söylüyorum. o da bana kulağıma eğilerek kendisinin gizli müslüman olduğunu sözüne güvenmem gerektiğini söylüyor. Ben bunun üzerine kabul edip CPA binasına birlikte gidiyorum. Bu binada bir masanın etrafında bir takım yöneticiler var beni onlarla tanıştırıyor , ben tedirgin olup ben bu ülkeyi yönetemem diye tekrar itiraz ediyorum. Bana çalışmak için istediğin yöneticiyi ve adamı seçme özgürlüğün var diyor, ben arapça ya hakim olmadığımı söylüyorum , bana tercumanlar getirtiyor 6 ayrı dilden ve 2 ay süre ile arapçaya hakim olmam için eğitmen getirerek beni 2 ay serbest bırakacaklarını söylüyor. İstemeyerek kabul ediyorum ve onların beni red etmesini sağlamak için ileride evlenmeyi düşündüğüm kız arkadaşımın (Iarklı ve türkmen) babasının genel kurmay başkanı olmasını istiyorum (emekli general gerçektende ) ve onun atayacağı bütün komutanların kabul edilmesini istiyorum. Kabul ediyorlar. Bunu üzerine danışman olarak ahmed in atanmasını yapıyorum ( ahmed burada gerçekte yakın korumam ve sırdaşım ) Onların bu her dediğimi kabul etmeleri beni endişelendiriyor. ama yönetim koltuğuna sonunda oturuyorum.


Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Rüyanız Bağdat ta huzur ve barışı sağlamak amacıyla bulunduğunuza işaret etmektedir. Bu güne kadar görmediğiniz bir bölgeye giderek yeni arkadaşlarla tanışacaksınız.

Amerika bölgeden alacağını aldığı ve dünya kamuoyunda güç duruma düştüğü için bölgeden ayrılma planları yapmaktadır. Ayrılırken de bölgedeki huzur ve barışı güvenli müttefiği Türkiye ' ye bırakarak uzaktan kontrol etmeyi hedeflemektedirler.

Orta Asya da yaptığı gibi, Ortadoğuyu da Türkiye eliyle kontrol altında tutma planını devreye sokacaktır.

Türkiye bu kadar karışık bir bölgenin sorumluluğunu almak istemeyecektir. Rüyanızda çok açık olarak görüldüğü gibi, tehdit ve vaatlerle Türkiye ' yi istediği konuma taşıyacak.

Amerika ve Avrupa ülkeleri, ilginç bir şekilde Türkiye ' yi Ortadoğudaki barışın sağlanması için maddi ve manevi destekleyecek...

Rüyanız bu konuda görülen rüyaların ortak tabirleriyle tıpatıp örtüşmektedir.

Amerika, Osmanlıyı arkadan vuran bir ırktan intikamımızı aldıktan sonra işgal ettiği bölgeleri eski sahibi Osmanlının torunları Türklere teslim edecektir.

Ortadoğuya barış ve huzur Büyük Türkiye Cumhuriyeti eliyle gelecek.

Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin endişeleri, güvene ve mutlulluğa dönüşecek...

Tabir Tarih: 28.05.2004 - 21:10:35© Deniz Web 1997 - 2006