Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Vladimir Putin,Alparslan Türkeş,Babam,Pancar Tarlası,Ördek,Leylek vs

Köyümüzün meydanı gibi bir yerde oluyorum Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda (herhalde görüntülü) görüşüyorum.

Bir konu hakkında benim aracı olmamı eğer ben kefil olursam anlaşmayı imzalayacağını filan söylüyor herhalde bende kimseye kefil olmayacağımı ancak elimden geleni yapacağımı söyleyerek konuşmayı bitiriyorum.

O da ben seni güveniyorum diyor.

Ben de konudan haberdar olması için Köyümüzün meydanında bulunan Caminin olduğu yerde sanki Saray gibi bir yerde girişin üzerinde sanki kimse görmesin gibi bir yerde oturarak bir yerlere gözetliyor gibi geliyor bana bende herhalde benim görüşmelerimden haberdar herhalde düşüncesi ile ona "Rusya Devlet başkanı ile görüştüğümü anlaşma yapmaya hazır olduğunu " filan söylüyorum.

Ancak o sanki bunları hiç dinlemiyor ve bilgisinin de olmadığını fark ediyorum "Benim hanım biliyorsun Rus diyor ve benim burada olduğumu bilmiyor doğum yapacak onları güvenli bir yere götür filan diyor" Ben hayretler içinde kalıyorum çünkü o kadın ikinci karısı olmuş oluyor.

Çünkü yakından bildiğim için kendi kendime diyorum ki Türkeş'in bir karısı vardı diyorum.

Bu arada anlaşma ile ilgili sen nasıl biliyorsan o şekilde yap o da Putin gibi ben sana güveniyorum diyor. (Ben de kendi kendime bu kadar ağır yükün altından nasıl kalkarım diye düşünerek oradan ayrıldım)

Birden kendimi Türkeş'in bahsettiği kadın'ın yanında buluyorum kendimi. Onları köyün biraz dışına doğru güvenli bir yere götürürken yanındaki kadına (kardeşi herhalde) Türkeş bana hiç yalan söylememiş diye söylenmelerini dinleyerek ve yürüyerek onları bir yere bırakıp hemen köy meydanına dönüyorum. Bu arada Putin de kendi kullandığı büyük bir kamyon ile kamyonu kendisi kullanarak gece,Sabaha karşı alaca karanlık bir zamanda köy meydanına geliyor.

Aracın içinden bana sessiz olun gibi işaret ederek kamyonu köy meydanın kenarına arabayı park ederek yanında iki koruma ile kenara bir yere çekilerek benden gelecek habere beklemeye başladı. Bende bunlar uzak yolculuktan geldiler yiyecek bir şeyler hazırlayayım diyerek yanlarından ayrılarak köyün dışına doğru çıkıyorum.

Köyün dışında Babam Pancar tarlası içinde sanki pancar tarlasını suluyor olarak görüyorum.(Babam vefat etti 8 yıl oluyor.) Ben onun yanına giderken etrafta avcılar olduğunu görüyorum. Ve onların attıklarını vuruyorlar.Bu arada havada o kadar kuş,ördek,leylek vb var ki sanki havayı kaplamış durumdalar.

Ben de avcılara yazıktır orada Leylek de var filan derken onlar attıklarını vurmaya devam ediyorlar.

Ben biraz fazla itiraz edince atmaya bıraktılar vurdukları birer ikişer,üçer benim önüme düşüyor.

Ben bunlardan putin'e hediye ederim veya yemek yaparız filan diyerek onları almak için eğildiğimde ördeklerin simsiyah olduklarını görerek iki tanesini elime alıyorum ama o kadar ağır ki sanki bir elimle kaldıramayacak kadar ağır olduklarını fark ederek oradan Babamın yanına uğrayıp ayrılmak istediğim sırada herhalde Babam o işin daha önemli sen işine bak gibi bir hareketle benim gitmemi söylüyor.

Bu arada avcılar da oradan ayrılmış oluyor. Ben de Putin yanına varıyorum sanki Putin'in kullanıp geldiği Kamyonun kasasında insanla dolu olduğunu ya görüyorum ya da düşünüyorum onun için içimde Putin'e karşı bir şüphe oluyor fakat bunu Putin'e hissettirmiyorum.

Onunla orada vedalaşıyor onu geldiği gibi sessiz sedasız yolcu ediyorum bu arada bana büyük hediyeler bırakmış olduğunu görerek biraz memnuniyet ile şaşkınlık arasında içinde uyanıyorum.


Putin'i zor günler bekliyor...

Rüyanız kadınlara meyilli ahlaken düşük insanlara işaret etmektedir.

Rüyanız bu tür insanların güç ve mevki sahibi olacaklarına işaret etmektedir.

Rüyanız Rusya ile Türkiye arasında yapılacak ticaret ve işbirliğine de işaret etmektedir.

Rüyanız Putin'in zor ve zahmetli bir sürece gireceğine de işaret ediyor...

Rüyanız kadın düşkünü insanların ülkedeki iyi işleri bozacaklarına, fitne ve fesat ile insanları yanlış yola sürükleyeceklerine işaret etmektedir.

Rüyanız kendinizin ve ülkemizin içinde bulunduğu sorunlu süreci geride bırakacağına da işaret etmektedir.

Tabir Tarih: 22.10.2016 - 00:15:52© Deniz Web 1997 - 2006