Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


turk ordusu lubnana giriyor

Ruyamda turk ordusunu pkk ile mucadele ederken goruyorum. subay kiyafetinde bir asker yada subay aciklama yapiyor. bu subay birkac gun once sehit edilen 5 askerle ayni gruptaymis. sonra bir fotograf gorunuyor. bu fotograf gazetede yayinlanmis ve bu subayda bu fotografta. burada sehit edilen askerlerin baslari kalemle yuvarlak icine alinmis-5 asker-.- Bu fotograf yayinlandiktan sonra askerler sehit edilmis-sonra turk ordusu pkk'ya karsi harekata basliyor.bu arada renkleri kirmizi mavi vs. kucuk toplar goruyorum. bunlar turk ordusunun mudahele etmesini istemeyen amerika ve fransa gibi ulkeleri temsil ediyormus. toplarin yaninda turk ordusuna ait bir tank ve tankin uzerinde birkac asker goruyorum.
Sonra lubnani tepeden goruyorum. turk ordusu lubnana girmis, kuzeyden baslamis guneye kadar ve muthis bir toz-duman cikiyor. benim ruyada anladigim onune cikani yikip geciyor. Bu arada agabeyimi goruyorum ve ona"galiba turk ordusu amerika vs yikip gecti" diyorum sevincli bir sekilde. agebeyim suskun kaliyor bana herhangi bir cevap vermiyor.


Türk askeri dünya devletlerinin övgüsünü kazanacak.

Rüyanız maddi ve manevi kuvvet elde edeceğinize işaret etmektedir.

Rüyanızın Türkiye ye bakan tabiri ise;

Türkiye PKK terör örgütü belasından kurtulacak. Türk ordusuna alçakça saldırılar olacak. Dünya devletleri içinde teröre destek veren ülkeler dünya kamuoyunda bilinecek.

Türkiye Lübnan'a asker gönderecek. Türkiye'nin dünya halkları ve devletleri üzerinde önemi artacak.

Türk askeri Lübnan da başarılı olacak.

Yıkılan binaları ve kalpleri tamir edecek. Türk askeri Lübnan halkına moral verecek.

Türk ordusunun görevlendirdiği birlik Lübnan da sevgi ve sempati tohumları ekecek.Tabir Tarih: 29.08.2006 - 13:27:14© Deniz Web 1997 - 2006