Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Tabirci.com her geçen gün büyümeye ve başarısını katlayarak arttırmaya devam edecek

Bugünkü rüyam (9.3.01) kötüydü ama sanırım tabiri iyi... Çünkü birşeyin ölmesi onun ömrünün uzayacağı anlamına geliyor. Neyse, ben bazı arkadaşlarım ile kapalı sayılan bir yerdeymişim. Bazı olaylar oldu ama hatırlayamıyorum. Yobaz bir kız arkadaş tüm kapıları, penceleri indirdi. Rüyamda değişik bir kafes dizaynı vardı kuşum Fıstık'ın ve o dışarı kaçıyordu. Dışarı kaçmasını önlerken yanlışlıkla öldürdüm ve geriye ondan kelebek kanadı kaldı. Gerçek gibiydi ve çok üzüldüm. Ardından şişirmem gereken bir balonu şişirdim. Bunu şişirdiğim zaman en büyük Hollywood balonu olarak Guiness Rekorlar Kitabı'na girecekti. Koca balonu şişirdim, şişirdim, kocaman oldu ve uçmaya başladı. O sırada bir gemi yanaşmıştı ve içinden lisedeki tarihçim (geçenlerde yolda görmüştüm) ve hatırlamadığım sanırım gene eski bir hocam çıkmıştı ve onların da şahit olmasına sevinmiştim. Çok yükseğe çıktı ve patladı dünyanın en büyük Hollywood Balonu... Ama geriye iki büyük patlamayan parça kaldı ve o demin bahsettiğim binanın çatısına kondu. Bir de gene sizinle ilgili rüya gördüm. Tabirci.com ile ilgili rüyaları yazarken utanıyorum ama ne yapayım, sizi ilgilendiriyor ve görüyorum işte... Neyse, rüyamda tabircilerinizden biri ile karşılaşmışım. 1-2 kişi ile küçük sandalyelerde oturuyormuş. Onunla konuşmuşum. Fakat bana çok soğuk davranmış. O anda benim rüyamı tabir etmeyen biri olduğunu anlamışım. Eski olsa en azından Harran rüyamı hatırlayıp benimle soğuk olmazdı diye düşünmüşüm. Adama aslında biraz kıl kapmışım. Sonra tabirci.com da kaç tabirci bulunduğunu sormuşum. O ise 40-50 filan demiş ve ben çok şaşırmışım. Demek ki diğerlerinden en azından 30 tanesi bunun gibi soğuk değildir diye düşünmüşüm.


Tabirci.com her geçen gün büyümeye ve başarısını katlayarak arttırmaya devam edecek

Rüyanız elinize geçen fırsatları iyi değerlendirememenin sıkıntısını yaşayacağınıza işaret etmektedir.Bu arada boş ümitler
içerisine girmemeniz gerektiğini rüyanız size hatırlatıyor.Bir iftiraya maruz kalacaksınız ancak sonradan hakikat anlaşılacak ve rahatlayacaksınız.
Tabirci.com her geçen gün büyümeye ve başarısını katlayarak
arttırmaya devam edecek.Tabirci.com'un o kadar fazla elemanı yok ve elemanlarının hepsi güleryüzlü,çalışkan ve fedakar insanlar.Dünya işlerine akıl erdiremeyecek fakat ahirette beklediğinizi bulacaksınız.

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 13:56:30© Deniz Web 1997 - 2006