Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt
su dökülmesiİyi günler,
Çok sevdiğim kız arkadaşımla sebepsiz yere 6 ay önce ayrıldık. Ayrılmamıza biraz benim kararsızlıgım sebeb oldu. Şuan Venezuela'dayım.

Ayrıldıktan iki ay sonra kız arkadaşım nişanlanma kararı aldı. Benden bi haber çıkmayınca ve 15 gün sonra nişanlanıyor geri dönüşü çeşitli şartlardan dolayı zor.

Ama halen maille görüşüyoruz.

Aramızda sıcak bi diyalog var, beni hala sevdiğini biliyorum,bende onu seviyorum..

Şartlar böyle olmasa tekrar bir araya gelebilirdik...Geçen gün aradı 25 dakika konustuk..

İki gün önce inşallah rüyamda onu görürüm diyerek yattım ve rüyamda onu gördüm..

Hayatımda ilk kez boyle bir şey oldu..

Rüyam şöyle;

Ben su veya çay içiyorum elimdeki bardak masaya dökülüyor, kız arkadaşım elinde bezle geliyor masayı beraber siliyoruz, aramız iyi ama mesafeliyiz. Sonra o bir yataga yatiyor uykulu sol kolu açıkta kalmış battaniyeyi kolunun üzerine örtüyorum. Şey diyor sol kolum eskiden kırılmıştı alçıya almıştık diyor..

Odada ahşap bir sandık var, bende ayaktayım....

Rüyamı yorumlarsanız sevinirim,saygılar....


Yollarınız kesin olarak ayrılacak

Rüyanız evlenmenize engel çıkarak evliliğinizin gerçekleşmeyeceğine işaret ediyor. Rüyada bardakta görülen su içilirse bekar erkek veya bayan için evlilikle tabir edilir. Suyu bardakta görmeniz ve suyul dökülmesi evlilik aşamasına gelmiş olan ilişkinin evlilikle sonuçlanmayacağına işaret eder. Dökülen suyu arkadaşınızla birlikte temizlemeniz bu ilişkiyi birlikte unutmak isteyeceğinize işaret ediyor. Ancak birbirinizi unutmanız çok kolay olmayacak.

Kız arkadaşınız bir başkasıyla evlenecek. Onunla birlikte hoş vakit geçirecek ve sizi unutacak. Ama sizinle geçen günleri zaman zaman hatırlayacak.

Siz de evlenmesine mutlu olmasına destek olacaksınız. Battaniye ve yorgan evleneceği eşe ve huzurlu hayata işaret eder.

Rüyanız da gizemli bir sır var. Bu sır kız arkadaşınızın nişanlanacağını veya yeni arkadaşlık kuracağı kişi güleryüzlü yumuşak huylu bir insan. Sabırlı olduğu kadar anlık çıkışları olan zaman zaman yolculuğa çıkan biri.

Sol kolunun dışarıda kalması sizinle geçen güzel günleri sık sık hatırlaması ve yeni hayatından soğumasına işaret ediyor. Siz de onun geri ara ara size dönmesine gizli aşk yaşamak istemesine izin vermeyeceğinize kız arkadaşınızı eşine ve ailesine yönlendirerek doğru iş yapacağınıza işaret ediyor.

Rüyanızda ilginç bir sır daha var. Kız arkadaşınıza maddi yardım da da bulunacağınıza işaret ediyor.
Aynı odada gördüğünüz sandık açıkça evliliğe işaret ediyor. Her ikinizin de önünde evlilik var. Evleneceğiniz kişinin zengin görgülü ve çok bilmiş biri olacağı rüyanızdan anlaşılıyor.

Ayrıca sık sık yolculuğa çıkacağınıza işaret ediyor.

Rüyanızda yol ve yolculuk işaretleri fazlasıyla var. Mesleğinizi gemi kaptanı olarak yazmışsınız. Buradaki yolculuk size maddi manevi huzur verecek bir yolculuktur.

Kız arkadaşınızın içindeki endişeler gidecek. Kendi dünyasına ve hayatına dönecek. Kısa süre sonra ilişkileriniz zayıflayarak kesin olarak yollarınızı ayıracaksınız.

Tabir Tarih: 25.10.2011 - 18:30:09© Deniz Web 1997 - 2006