Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


savas ucaklari ve inekler

Cayir gibi acik bir alanda bulunuyorum. Aniden iki tane savas ucagi ortaya cikiyor ve biraz ilerimizi bombaliyorlar. Yan tarafimda 30-40 tane agac yapragi sirali bir sekilde kademe kademe asagi dogru iniyor. Ben bundan uzerimize bomba yagacagini tevil ediyorum.
Kendimi yan tarafta ormanin icinde goruyorum. Ilerde bombalama baslamis, patlamalar uzerimize dogru geliyor. Korunmamiz gerekir diye dusunuyorum ve egri bir agacin altina saklaniyorum. Yan tarafta iri bir inek peyda oluyor, bu bombaymis. Ona cer cop atiyorum uzaklassin diye ama o inadina bana dogru yaklasiyor. Yaninda bir inek daha var. bu kizgin bir sekilde bana dogru bakiyor. etrafta holstein cinsi siyah-beyaz iri ineklerden olusan bir inek surusu var. Bunlarin arasindan annemi andiran yasli bir kadin "mehmeet, mehmeeet" diye bagiriyor.
Ben bu arada uc dal birden vermis bir agacin ortasindayim. Sanki agir yaraliymis numarasi yapiyorum. Dusman askerlerini gormuyorum ama etrafinda hissediyorum. Numarayi yiyorlar.
Daha sonra agabeyimle yan yaan yatiyoruz. Kaburgalarima dogru bir el atiyor, bundan huylaniyorum. Sanat okullariyla alakali birsey soyluyor bana.
daha sonra kendimi amerikada goruyorum. Buraya ust duzey insanlari daha dogrusu esirleri getirmisler, belli bir egitim vereceklermis.


TSK içinde büyük olaylar ortaya çıkacak

Rüyanız askeri camiada ortaya çıkacak çok önemli haber, bilgi ve hadiselere işaret etmektedir.

Son günlerde ortaya çıkan ergenekon tarzı örgütlenmelerden daha fazlası ortaya çıkacak. Bu nedenle TSK üst yönetiminde bazı flash değişiklikler olacak.

Ortaya çıkacak olay ve bilgileri Türk Halkı arasında büyük huzursuzluğa ve endişeye sebep olacak.

Türkiye ekonomisini hedef alacak şekilde olaylar yaşanacak.

TSK kendi içindeki huzursuzluklardan kısa sürede kurtularak daha sakin ve başarılı işlere imza atacak.

Türkiye de her şey yoluna girecek, sorunlar çözülecek büyük bolluk ve zenginlik yaşanacak.

Hiç beklenmedik anda çok güzel gelişmeler olacak. Türkiye'nin komşularından bazıları zor duruma düşecek ve ülkemizden asker yardımı isteyecekler.

Türkiye kendi bölgesinde büyük itibar görecek. Siyasi ve askeri alanda büyük başarı sağlayacak.

Amerika siyasi ve askeri olarak kaygılı günler yaşayacak.

PKK terör örgütünün bir benzeri ortaya çıkacak. Bu örgüt başarılı olamayacak ve kısa sürede adaletin pençesine takılacaklar.

Türkiye de sanat tarih ekonomi ve sosyal hayat huzur bulacak.

İnsanların yüzü gülecek. Ülkemizde Sevgi ve barış hakim olacak.
Tabir Tarih: 22.11.2009 - 06:38:51© Deniz Web 1997 - 2006