Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Sahte Atatürkçüler Atatürk'ün ideallerini bozuk para gibi harcayacaklar...

Rüyamı bundan 5 sene kadar önce görmüştüm..Fakat hala hatırlar ve anlamını merak ederim..

Kendimi Atatürk'le birlikte görüyorum..Bir oteldeymişiz..Çatı katına kahvaltıya gidiyoruz..Çatı katında kahvaltı için birçok davetli var..Davetliler arasında Özal ve eşini de görüyorum ve yanlarından geçiyoruz ama o an benim için önemsiz bir ayrıntı gibiler..

Atatürk kahvaltı için masaya oturuyor ama masanın üzeri boş..Elinde sigarası sigara içiyor ve benim de yanına oturmamı istiyor, ancak hiç konuşmuyor bunu sadece biliyorum..

Fakat bakıyorum üzerimde hala pijamalar ve saçımda bigudiler var..Ben henüz hazır değilim, üzerimi değişmem lazım diyerek alt kata iniyorum..

Alt katların birinde kendimi bir vitrinin önünde buluyorum..Vitrinde siyah bir şapka..Ama düşünün kumaş bir takke ve takkeden çıkan uçlarında yıldız gibi şekiller olan yedi sekiz siyah tel..

Rüyam burada kesiliyor. Umarım yıllar önce görülmüş bu rüyayla ilgili bana yardımcı olabilirsiniz.


Sahte Atatürkçüler Atatürk'ün ideallerini bozuk para gibi harcayacaklar...

Rüyanız yorgunluk ve meşakkatle kazanılacak rızka, huzur ve mutluluğa işaret etmektedir. Ülkemiz fikir ve üretim açısından fakir yıllar geçirecek.

Atatürk'ün ülkemiz insanına bıraktığı manevi mirası gerçek anlamda anlaşılmayacak. Bu nedenle insanımız yıllarca sıkıntı ve huzursuzluğa duçar olacak.

Atatürk'ü ve ideallerini bozuk para gibi harcayacak Atatürkçü bir topluluk gelecek. Bu topluluk Atatürk'ü ve ideallerinde tahrifat yapacaklar.

Bu hareketleri Atatürk'ün manevi alemde ruhunu incitecek ..

Bu rüya .Atatürk gibi yaşamayan Atatürkçülerin sahte olduklarını haykırıyor...

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 13:56:30© Deniz Web 1997 - 2006