Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Rüyamda dünyanın sonu geliyordu

Rüyamda Allah hayretsin, önemli birkaç sahne gördüm. Öncelikle ben vakti zamanında annemle birlikte internetten bıçak siparişi vermişim 3'lü bıçak.

Biri et doğramak için büyükçe biraz diğer ikisi de ondan biraz küçükler. Bıçakların özelliği çok keskinler ve ben onları çok severek kullanıyorum.

Etin üzerine bıçakla bir kez vurunca et kesiliyor.(Bıçakların kahverengi tahta sapları var) Neyse sonra abimin baldızının eşinin o bıçaklardan haberi var ve bana sormadan alıyor nasılolsa akrabayız diye. Ama ben çok kızıyorum öfkeleniyorum. Anneme ifade ediyorum öfkemi.

Bıçaklar da bu arada benim duman rengi koyu gri gerçek hayatta çok sevdiğim çantamla aynı yerdeler. Çantam yerinde ama bıçakları almış. Ama ben çantamı da çok sevdiğim için ve onlar aynı yerdeler diye sanki çantama da zarar gelmiş gibi çok sinirliyim. Ve bu durumu abimin baldızına söylemişim. Tatsızlık olmuş ve eşi bıçakları bana getirmiş ve eşini biraz hani pervasız görüyorum alsın madem bıçağı bu kadar önemli dermiş gibi.

Ama tek bir tanesi geri dönüyor en keskin büyük olanı ve çakı gibi bişey olmuş.onlar ağır bir işte kullanmışlar bıçak o hale gelmiş ama geri getirdikleri için artık bişey diyemioyrum kızamıoyrum mesele kapanıyıor..
Neyse biz bu arada annemle beraber abimin kayınbabasının köyünde bir eve gidiyoruz oraya gitmemiz gerekiyor herkes sevdiklerim orada toplanıyorlar bir şeyden korunmak için oraya gidiyoruz.
Ben de bir yandan düşünüyorum biz de adamların evini kulanıyoruz ben bir bıçak için bu kadar kızdım diyorum eleştiriyorum kendimi. Neyse annemle eve giderken yolda görüyorum kendimizi.

Toprak yarılmış yer yer ama çok yarılmamış iki parmak kadar. ALtından lav görünüyor. Lav kaynamıyor hareketli değil ama topraktaki yarıklardan lavlar görünüyor. Ve biliyoruz ki onlar dışarı çıkacak lavlar ve dışarıda kalamayız kalırsak mahvoluruz.

Biz onlara basmadan ayağımız yanmasın diye eve girmeye çalışıyoruz (zaten o yüzden evde toplanıyor herkes) yüksek yerlerde yürümeye çalışıyoıruz. Neyse sonra eve giriyoruz. Orada benim lisedeki kız arkadaşlarım da varlar dindar insanlar var. Herkes namazlarını kılıyor. Ben de yeni hayız olmuşum. Ama oraya gelince unutuyorum ve akşam namazı kılıyoruz annemle hemen. Sonra aklıma geliyor ki anne ben unuttum kıldım namazı diyorum ikimiz de unutmuşuz. Sonra unuttuğum için dinen problem olmadığını biliyorum ve aldırmıyorum çok.

Neyse oradayken bu arada ilkokuldaki öğretmenimi görüyorum. Bir anda orası benim ilkokuldaki sınıfım oluyo o zamanki arkadaşlarımı görüyorum. Ama onların dışında başka insanlar da var azınlıklar onlar. Neyse ilkokulda bir kız arkadaşımızın babası vefat etmişti.Rüyamda da o mevzu var. Babası çok zor durumda sanırım ölmemiş de hapisteymiş. Onun babası için dua ediyoruz o arkadaşımı da güzel görüyorum yüzünü rüyamda temiz yüzlü ve sanırım babası ölüyor sonradan ama emin değilim. Onun dışında ilkokulda yine kumral güzel bir kız arkadaşımız vardı onun da yüzünü net hatırlıyorum yine güzel görüyorum.

Öğretmenimizle birlikte aktiviteler yapıyoruz. BUraları çok net hatırlamıyorum. Neyse sonra hatırladığım yer benim abimin baldızına ve eşine olan kızgınlığım geçiyor diyorum ki zaten dünyanın sonu gelmiş ve biz hani sığınacak bir evimiz var iyilerdeniz kurtulanlardanız diye kalbim yumuşuyor onlara.

Affediyor muyum hatırlamıyorum ama kalbim yumuşuyor. Ardından abimin kaynanasını görüyorum. Normal hayatta boyun ameliyatı olması gerekiyordu ama olamadan köyüne geri döndü. O rüyamda hamileymiş ama zor bi hamilelikmiş karnındaki bebek çok büyükmüş hani cüsseli. Ama doğurdum kurtuldum diyor kızına.

Bebeği doğmuş olarak yanında beşikte kundakta görüyorum. Oğlan bebek. Hatırladıklarım bu kadar. Uzun zamandır gördüğüm en net rüyamdı. Tabirinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.


Yeni bir ihtilal hazırlığı var...

Rüyanız gizli ve bilinmeyen çok önemli sırların ortaya çıkarak ülke gündeminde büyük yankı uyandıracağına işaret ediyor.

Rüyanız ortaya çıkacak gizli bilgiler sonrasında ülkede yaşanacak kriz ortamına ve Türk Milleti'nin sağduyusuna işaret ediyor...

Türkiye'de yakın zamanda bazı güç odaklarının yönetimi ele geçirme girişimlerine işaret etmektedir.
Rüyanızdaki bıçaklar gizli bilgidir...
Rüyanız bilinmeyen büyük sırların faşedilmesine işaret ediyor...
Rüyanız korktuklarınızdan emin olacağınıza, Allah cc yardımı ve koruması altında olduğunuza işaret ediyor.

Toprakların yarılması ve toprağın altında lavların görülmesi bir tür ihtilal hazırlığına işaret etmektedir.

Rüyanız bir güç odağının yapacağı ihtilal girişimine ve hazırlığına işaret ediyor.

Rüyada kaçmanız, korkmanız, dindar insanların bir evde toplanıyor olması ihtilalin dindar ve insaflı olmayan bir güç odağı tarafından yapılamak istendiğine ve yapılan hazırlıklara işaret etmektedir.
Rüyanız ülkenin Güneydoğusunda yaşanan sorunların çözümüne ve sıkıntıların azalmasına da işaret ediyor...

Tabir Tarih: 19.02.2017 - 22:49:25© Deniz Web 1997 - 2006