Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


PKK'lılarla Görüşmeler

Bir mağaranın girişinde subay veya asker tipli bir adam ayakta duruyor ve önündeki teröristle görüşme yapıyor. Bu subayın yanında iki üç kişi daha var. Mağaranın içindeki terörist mağaranın duvarına arkasını dayamış ve Antonio Banderas’ın gençlik haline benziyor.

Daha arkada ise doğulu tipli zayıf, gariban tipli bir terörist bulunuyor.

Arkadaki görüşlerini öndeki artist tipli teröriste bir şekilde iletiyor, oda sesini bir şekilde değiştirip subaya iletiyor.

Ses normal insan sesi gibi değil, tanınmamak için üzerinde değişiklik yapılmış, ekolu çıkıyor.

Görüşmeler ilerledikçe bir sure sonra teröristlerin gerçek sesleri çıkıyor ve daha samimi bir ortam oluşuyor.


2008 yılı Türkiye için dönüm noktası olacak...

Rüyanız ülkemizdeki terör sorununun daha ciddi değerlendirileceğine ve sorunun çözümünde önemli adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Terör odaklarıyla işbirliği yapanların yeni tuzaklar kurdukları rüyanızdan anlaşılıyor.

Türkiye deki terör sorunu uluslar arası gözlemci devletlerinde müdahil olduğu bir ortamda değerlendirilecek. Mağara duvarına yaslanması, teröristlerin bu devletlerin bazılarından güvence aldıklarına işaret ediyor.

Antonio Banderas’ın gençlik haline benzemesi bazı ülkelerin ve bu ülkelerce kullanılan karanlık güçlerin teröristleri gerilla adı altında kahraman olarak niteleyeceklerini açık gösteriyor.

Ayrıca bu görüşme ve iletişimler çok şaşalı bir şekilde dünya ülkelerinden de duyulacak dünya halkları da bu olayları fark edecek. Seslerin yankılanması ve değiştirilerek gelmesi iş birliği içindeki devletlerin teröristlerin isteklerini dillendireceklerini anlatıyor.
Bu görüşmelerdeki dengesizlik ve yabancı ülkelerin çıkarlarının ön plana çıkması olayın çözümündeki adımları donduracağına ve aradaki husumetin derinleşeceğine işaret etmektedir.

Son günlerde bazı parlamenterlerin açıktan terörist başına yönelik yaptığı açıklamalar binlerce şehit vermiş TSK üst yönetimi tarafından hoş karşılamayacağı ve aradaki sorunların derinleşeceğine işaret ediyor.
Mağarada yapılan görüşme bir sürece de işaret ediyor.
Türk tarihinde Karlofça [1699]anlaşmasının önemi büyüktür. Birçok İslam âlimi bu süreci Ashab-ı Kehf’in mağaraya girişine benzetir. Ashab-ı Kehf mağarada 309 yıl kaldığına göre 2008 yılında başlayan mağaradan çıkış ülkemizde de 309 yıllık bir sorunun çözüm sürecine girdiğine işaret ediyor.

Bu süreçte korkulan hiçbir şey olmayacak. Türkiye gizemli bir şekilde ülke toprağına, bürokrasisine kök salmış ayrık otlarını temizleyecek.

Karşılıklı hilelerin artacağına da işaret eden rüyanız, doğru yolda olanların korunacağını, yanlış yollara sapanlarında gizli yönlerinin daha da gizleneceğini ve belki de karanlık güçlerin Karlofça anlaşmasının başlaması gibi, karanlık güçlerin daha da karanlıklara, yerin derinliklerine çekileceğine uzun yıllar kendilerini unutturacaklarına işaret etmektedir.
Tabir Tarih: 05.06.2009 - 20:57:18© Deniz Web 1997 - 2006