Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Peştamal ve Cemaat

rüyamda bir tarikata ait bir külliyedeki bir camiye giriyorum ama üstümde peştamal var, camiye girerken tarikat şeyhinin burada olmadığını düşünüyorum. peştamal setri avret yerlerini kapatacak şekilde üstümde. Cami oldukça büyük ve güzel bir cami, camiye girince içerideki herkesin benim gibi camide giyilen peştamallerle olduğunu görüyorum. çok şaşırıyorum. çoğu namaz kılıyor. ben de namaz kılmak istiyorum ama peştamal çözülecek diye çok korkuyorum. o yüzden namaza durmuyorum. camide peştamallerle namaz kılanları izliyorum. caminin bir yerinde yine peştamalli bir grup insan yüksek sesle tartışıyor. o esnada namaz kılan bir adamın peştamali sıyrılıyor ve kalçaları açılıyor. büyük bir şaşkınlıkla uyandım. bu rüyanın tabiri benim için çok önemli, alakanız için çok teşekkür ediyorum şimdiden Allah razı olsun.


Dini Cemaat ve Tarikatlar Sırat-ı Müstekim'den ayrılacaklar

Rüyanız bazı dini tarikat ve cemaatlerin Srat-ı Müstekim'den saptıklarına ve sapacaklarına işaret ediyor.

Bu durum bir müddet farkedilmeyecek ancak daha sonra Allah cc onların içine düştüğü yanlışı onlara ve bir kısım insanlara gösterecek.

Sizin namaza durmamanız peştemalle camiye girmeniz, utanmanız ve korkmanız ise kurtuluşa erenlerden olacağınıza sapıklık ve sapkınlıklara meyletmeyeceğinize işaret ediyor.

Rüyanız istikamette giderseniz ahirette hayal bile edemeyeceğiniz nimetlere kavuşacağınıza işaret ediyor.

Tabir Tarih: 27.10.2017 - 06:45:44© Deniz Web 1997 - 2006