Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Kıyamet dünya ay ve aile

Rüyamda gece vakti bir yerde oturmuş (bank gibi bir yer) gökyüzüne bakıyorum. Üzerimde de bir korku var büzülmüş bir şekildeyim, Allah'tan korkuyorum. Nasıl oluyorsa Ay'ı ve Dünya'yı görüyorum gökyüzünde gezegen halinde.. Ay, Dünya'ya doğru yaklaşıyor ve yavaş yavaş Ay, Dünya'nın içine geçiyor ve o şekilde Dünya'yı imha ediyor. Bunu gören yalnızca ben değilim yanımda ailemden birileri de var babamı hatırlıyorum ve sanırım başka insanlardan da görenler var. Benim korkum biraz daha artıyor.

Daha sonra dünya (dünya olması biraz tuhaf çünkü o imha olmuştu ama rüyada her şey mümkün) güneşe yaklaşıyor ve güneş öyle kızıl alev topu gibi değil o da bir gezegen gibi (koyu renkli hatırlıyorum) ve çok sürmeden onun da içine geçiyor ve güneş de yok oluyor. Bu kıyametmiş rüyamda kıyamet böyle kopuyormuş. İnsanlar bunu gözleriyle gördükleri halde Allah'a inanmıyorlarmış, inanmayanlar varmış yani. Ben de onların adına daha çok korkuyorum, gözleriyle görüp nasıl inanmazlar diye iyice büzülüyorum, başımı saklıyorum. Olur mu öyle şey diye kendimce konuşuyorum ve hayret ediyorum.

Daha sonra gökyüzünde hâşâ Cenab-ı Allah'ı görüyorum, temsîlî bir şekildeymiş sanırım yalnızca suret olarak görüyorum büyük heykelimsi bir yüz gibi, tekrar korkup başımı saklıyorum..

Bu kadar hatırlıyorum.. Yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.


Devlet başkanı ülkeyi huzura kavuşturacak...

Rüyanız ülkemizde ortaya çıkacak önemli olaylara işaret etmektedir. Rüyanızda korkmanız "korktuklarınızdan emin olacağınıza" işaret eder.

Rüyanızda gördüğünüz nesneler çok önemli. Özellikle Dünya, Ay ve Güneş'in temsil ettiği kişi ve kurumlar vardır. Bu temsiller her ülke ve her kişi için farklı anlam taşır.

Rüyada gördüğünüz gökyüzü, şuan üzerinde yaşadığımız Dünya gezegeni ve yaşadığımız zaman dilimine işaret eder.

Dünya ise; entrika ve hilelere, zor işlere, mücadeleye, fitne ve fesada, maddi manevi sıkıntılara, haddi aşmaya, azgınlığa, sözüne güvenilmeyen iki yüzlü insanlara işaret eder.

Ay ise; adaletli, bilgili, müjdesi çok devlet başkanına işaret eder.

Güneş ise; güçlü bir devlet adamına ve kurumuna işaret eder.

Kıyamet; adaletin tecelli etmesine, mağdur ve mazlumun zalimden hakkını almasına işaret eder.

Allah (cc) 'ı görmek; rüyanızın hayırlı olmasına ve vaatlerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Ailenizi görmeniz; bu süreçte halkın zarar görmeyeceğine, zorlukların kolaylaşarak insanlara huzur ve mutluluk getirmesine işaret etmektedir.

Rüyanızda Ay'ın Dünya'ya yaklaşarak içine girmesi ve sonra dünyayı infilak ettirmesi, ülkemizdeki etkili bir kurumda ortaya çıkacak büyük değişim ve değişikliğe işaret etmektedir. Bu kurum ülkenin hayatiyeti kadar önemli bir kurum. Bu kurumda devlet başkanı eliyle büyük değişiklikler olacak. İçindeki tüm olumsuzluklar, entrika ve hileler, fitne ve fesatlıklar kısa süre içerisinde yok edilecek.

Ülke için çalışmayan insanların görevlerine son verilecek. Sırlar ortaya çıkacak. Bu süreç yaşanırken halkta bir miktar telaş ve endişe olacak. Ancak korkulan ve endişe edilen hiçbir şey olmayacak.

İnsanların huzur ve mutluluğa yaklaşması için büyük adım atılmış olacak.

Rüyanızda değişen dünyanın, etkisini yitirmiş Güneş'e doğru yaklaşarak yok etmesi o hayati kurumu yönlendiren, etki eden, fitne ve fesat çıkaran, hile üreten gücün, sahte, göründüğü ve bilindiği gibi olmayan akımın, tamamen yok olmasına işaret etmektedir.

Tüm bu yaşanan olaylarda kıyametin gelmesi ve insanların bir kısmının olaylardaki gerçek yönü görememesi ise; şu anki Türkiye gündemindeki fikir ayrılığına işaret etmektedir.

Rüyanızdaki en önemli sır, adaletin genel olarak tecelli edeceği müjdesidir.

Adalet tecelli ettiğinde de insanlardaki iç çekişme, husumet son bulur. Ülkemize ve insanlarımıza büyük oranda huzur ve mutluluk gelecek. Ülkemizde maddi manevi zenginlik olacak.

Çekişmelerden ve stresten uzak neşeli huzurlu ve barış dolu günler çok yakın.

Bundan sonra haklılar daha güçlü, haksızlar ise güçsüz ve silik olarak hayatlarını devam ettirecekler.

Tabir Tarih: 25.07.2010 - 16:13:16© Deniz Web 1997 - 2006