Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


KAYINPEDERİM

KAYINPEDERİM - Ali Korucuk - 10.03.2009 -

YOGUN BAKIMA ÖNLÜK GİYMEDEN GİRMEYE ÇALIŞIYORUM. ÜZERİMDE KIRMIZI RENKLİ KIYAFET VAR. YOĞUN BAKIM KAPISINDAN GERİ ÇEVRİLİYORUM ÖNLÜK GİYMEK İÇİN. ÖNLÜK GİYİP,İÇERİ GİRİYORUM.

Dr.FERİDE HANIMA BENZER BİRİ VAR. YAKLAŞINCA ONUN OLMADIĞINI ANLIYORUM.(ASIK SURATLI, BUZ GİBİ, ÜRPERTİCİ BİR İFADESİ VAR.)BABAMIN YANINA GİDEBİLMEK İÇİN İZİN İSTİYORUM.ONAYLIYOR.

BABAM BENI GÖRÜNCE GÜLÜMSEDİ. KONUŞMAYA BAŞLADI.

KONUŞTUĞUNU DUYUNCA ÇOK ŞAŞIRIYORUM VE SEVİNİYORUM. HAREKETİ YERİNDE, OLDUKÇA SAĞLIKLI GÖRÜNÜYOR.

YATAKTA UZANMIŞ BİR ŞEKİLDE DURUYOR . ELİ DE VÜCUDUNUN YANINA UZANMIŞ ŞEKİLDE, ÖPMEK İÇİN EĞİLİYOR VE ELİNİ ÖPÜYORUM.

DİYORUM Kİ “GEÇEN GÜN ANLATMAYA ÇALIŞTIN AMA ANLAMADIM ÇOK ÜZÜLDÜM. BANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİN BİR ŞEY VAR MI?” DİYORUM.

KENDİSİNİ ZİYARETE GELEN BİR KİŞİDEN RAHATSIZ OLDUĞUNU,GELMESİNİ İSTEMEDİĞİNİ HİSSETİRDİ (VEHMETTİ) BANA .AMA KİM BİLMİYORUM?.

(BİR KAÇ GÜN ÖNCE ŞUURU AÇIK FAKAT BAĞLI OLDUĞU CİHAZLAR SEBEBİYLE SESİ ÇIKMIYORDU.O GÜN ANLATMAYA ÇALIŞTIĞI ŞEYLERİ ANLAMADIM VE ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM.HEMEN SONRASINDA KAĞIDA YAZDIRMAYA ÇALIŞTIM.BAZI ŞEYLER SORDU.CEVAPLANDIRDIM.O GÜN ONA SESLİ YA SİN SURESİNİ OKUDUM, DİNLEDİ, MEMNUN OLDU. OKURKEN KİMİ ZAMAN GÖZLERİNİ KAPATTI SADECE BENİ DİNLEDİ,KİMİ ZAMAN DA GÖZLERİNİ AÇIP BENİ SEYRETTİ VE BANA GÜLÜMSEDİ. )

YATAĞIN BU DEFADA AYAK KISMINDA UZANMIŞ VE CAM KENARINDA GÖRÜYORUM.

SONRA YEMEKLERDEN RAZI AMA EKMEKTEN HOŞNUT OLMADIĞINI SÖYLEDİ VE SURATINI EKŞİTTİ. BEĞENMEDİĞİ EKMEK TRABZON EKMEĞİNE BENZER EKMEK VE DİLİMLENMİŞ ŞEKİLDE GÖRDÜM.

SONRA ORADA TAPTAZE SOMON BEYAZ YARIM EKMEK DİLİMLENMİŞ ONU GÖSTERİYOR VE BENDEN O TAZE EKMEKTEN GETİRMEMİ İSTİYOR. BENDE HER GÜN İŞE GELİRKEN ONA BİR TANE TAZE EKMEK GETİRECEĞİMİ SÖYLÜYORUM. BABAM DA BENDEN 1,5 EKMEK İSTİYOR.TAMAM DİYORUM. KENDİSİNİ HEP GÜLERYÜZLÜ, HAREKETLİ , SAĞLIKLI OLARAK GÖRDÜM...

BABAM (KAYIN PEDERİM) O GÜN VEFAT ETTİ.25 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALDI. BU ZAMAN ZARFINDA GÜLERYÜZÜNÜ HEP RÜYAMDA GÖRMEK İSTEDİM. RÜYAMDA HASRET GİDERMEK İSTERCESİNE . RÜYAMDA GÖRÜDÜĞÜM GÜN VEFAT ETTİ. SANKİ BEN İYİYİM DEYİP BİZİM YÜREĞİMİZE SU SERPTİ, VEDA ETTİ. AYRICA BEN BABAMIN YATTIĞI HASTANEDE ÇALIŞIYORUM.


KAYINPEDERİNİZ PEYGAMBER EFEMDİMİZLE [SAV] BİRLİKTE HAŞROLACAK

Rüyanız, kayın pederinizin imanla, şahadet getirerek Allah [cc] ‘ın makbul bir kulu olarak, vefat edeceğine, Peygamber Efendimiz [sav] ile birlikte haşir olacağına işaret etmektedir.

Rüyayı görenin ömrü uzun olacak.

Bir de uyarısı var içinizdeki gurur ve kibirden kendinizi arındırmalısınız.

Kırmızı renkli elbise şiddet ve şer ile / kayınpederinizin vefat etmesi ile tabir edilir. Beyaz önlük giydirilmesi “ölüm yokluk değil ” gerçeği nedeniyle, hayır olduğuna işaret ediyor.

Asık suratlı, soğuk görünen doktor ise Azrail [AS] ile tabir edilir.

Sizi görünce gülümsemesi, Allah katında önemli dereceler, makamlar elde etmiş olduğuna açıkça işaret ediyor.

Ötelerde Ailesini de yanında isteyeceği için sizler çok şanslısınız. Ahitte beklediğiniz den de, fazla ihsan ve ikramla karşılaşacaksınız.

Tabir Tarih: 21.03.2009 - 11:36:18© Deniz Web 1997 - 2006