Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Hocaefendi ve Güvercin

Cumayı Cumartesine bağlayan gece gördüğüm ve uyandığımda sabah ezanı okunuyordu.

Rüyamda:
Geniş bir salona giriyorum, karşımda 5-6 kişi bir sedirde oturmuşlar aralarından da birisi konuşuyor karşılarında da Fethullah Gülen hoca efendi oturuyor. Ben hoca efendi konuşuyor zannediyordum ses tonu benziyor, daha sonra konuşan kişi sustu.

Sonra Fethullah Gülen hoca efendiye en yakın olan genç kişi kafasında güzel bir takke vardı, elindeki tespihi önüme doğru yere fırlattı ve o tespih başında renkli tüyleri olan güzel bir güvercin oldu benim önümde duruyordu, güvercine doğru ilerler gibi oldum.

Tam hatırlayamıyorum, güvercin pencereden dışarıya uçtu. Dışarıda kızıl renkli bir hava vardı, kuş dışarı çıkınca bir den nur gibi aydınlanma oldu.

Daha sonra kuş Fethullah Gülen hoca efendinin avucuna girdi. Hoca efendide o sırada ayağa kalmış odanın diğer kapısında bekliyordu.


Sevgi, kin ve düşmanlığı yenecek.

Rüyanız bir araya gelmesi zor insanların, liderlerin iyi yönde fikir birliği yapacaklarına işaret etmektedir. Tespih taneleri etkili insanlar, liderler. Takkeli genç bu lider grubuna etki edebilecek üstün yetenekli kişi.

Başındaki takke de, etkili insanlara / liderlerin liderine etki eden güzel şöhretli kadın.

Liderlerin lideri ve yardımcısı kadın bir araya gelmesi zor liderleri ülkeleri bir çatı altında toplayacak. Liderlerin iyi üzerinde ittifak etme sürecinde dünya gündemi karamsarlıkta zirve yapacak.

Karanlığın patlama noktasında dünyaya huzur gelecek. İnsanlığı mutlu edecek müjdeli sıra dışı olaylar olacak.
Bu süreçte ortaya çıkacak gelişmeler, müjdeli haberler Fethullah Gülen’i de sevindirecek. Fethullah Gülen o süreç sonrasında özlemlerine kavuşacak.

Rüyanız inanılmaz derecede açık, inanılmaz derecede de gelecek olaylar hakkında bilgi veriyor.

Burada ince detayları yazmak istemiyorum. Arif olan mutlaka anlar.

Kısaca sevgi, kin ve düşmanlığı yenecek.

Tabir Tarih: 09.03.2009 - 21:22:11© Deniz Web 1997 - 2006