Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


hastane

bir hastanedeyim odada iki yatak var birinde ben yatıyorum doktora kontrole gelmişim birçok kontrol yapılıyor hemşire tarafından. ayak ucumda ise bir bayan doktor bizi izliyor ama hiç konuşmuyor. hemşire son olarak kalçama iğne yapacağını söylüyor. kalçamın sol yanıdan etimi çekiyor etim uzuyor.ve öle yanımda çıkık kalıyor. tam buraya yapıcaz iğneyi diyor. ben stres yapıyorum. bir an önce olsun istiyorm o ise bu iğne çok faydalı diye anlatıp duruyor. daha sonra sana göstereyim diyor. ağzımı açtııyor ve şırınganın içindeki tüm ilacı ağzıma sıkıyor ağzını çalkala ve şu plastik bardağa çıkar dıyor. ağzımdan boşalttıgım su kanlı akıyor. sonra karşı duvarda asılı aynaya bak diyor dişlerim bembeyaz olmuş duvardaki aynadan bile çok net görülebiliyor. daha sonra yanımdaki yatağa bakıyorum o zamana kadar en yakın dostum kuzenim oturmuş orda beni izliyordu ancak bu kez bayan doktor orada uzanmış yatıyor goruyorum ve belden aşağısı cıplak olece yatıyor. bense çekinmeden ona bakıyorum mahrem yerinde buyuk bir sivilce var ve ona gözüm takılıyor neden olmuş diye düşünürken uyanıyorum.


Rüyada hastahane ve doktor görmek.

Rüyanız sıkı bir sınavdan geçerek Allah (cc) katında büyük hayırlara erişeceğinize, şehitlik sevabı alacak işler yapacağınıza işaret etmektedir.

Rüyanızda iki adet yatak görmeniz hayatınıza girecek olan karşı cinsten arkadaşa veya eş adaylarına işaret etmektedir.

Bayan doktor sizi hem kıskanan hem de size doğru yolu iyilikleri öneren, gösteren iyi düşünceli bir kadına işaret etmektedir.

Bugünlerde önemli bir kararın kenarında dolaşıyorsunuz. Çevrenizdeki dedikoducular kararınızı etkilemek için epey çaba sarfediyor.

Kalçanızdan iğne vurulması, dedikodu ve kötü sözlerle içinize düşürülecek kuşku ve endişelere işaret etmektedir.

İğnenin verdiği acı, dedikocuların sözlerinden o oranda etkileneceğinize işaret eder.

Dedikoducular mal varlığınız ve yaşam tarzınız üzerine yoğunlaşacaklar. Kalça mal, dünyalıkla tabir edilir. Etin uzaması gıybet, kötü söz anlamına gelir.

Yataklardan birinde doktor bayanın yatması size ilgi duyan ve arkadaşlık ve evlilik düşünen kişinin bir başkası ile gizli ilişkisi olduğuna işaret ediyor.

Rüyanızdaki en önemli sır dedikocuların size zarar veremeyeceğine, üzerinize suç isnat edilirse tümünden aklanacağınıza sıkıntılarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Ayrıca size içten içe kin ve düşmanlık besleyen zengin, ve kıskanç bir kadına da işaret etmektedir.

Dişlerinizin bembeyaz görünmesi aile içinde yaşadığınız sıkıtıların sona ererek huzur ve mutluluğa erişeceğinize işaret etmektedir.

Çevrenizdeki insanlar hem kıskanç, hem de fesat. Ancak rüyanız; hayatınızdaki kırgınlık ve fesatlıkların biterek huzurlu ve rahat bir hayata yelken açacağınızı müjdeliyor.

Rüyanızda önemli bir ikaz var. Hayatınızdaki düşük seviye insanlardan uzak durmanızda yarar var. Aile içindeki sorunlar sona erecek! Sıkıntılarınız bitecek...


Sivilce cinsellikle veya uygun olmayan yolla elde edilen zenginliği makam ve mevkiyi merak edeceğinize ilginizi çekeceğine işaret etmektedir.

Tabir Tarih: 14.06.2011 - 22:34:42© Deniz Web 1997 - 2006