Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Geleceğin en önemli ülkesi Türkiye olacak...

Rüyamda evdeyim. Elimde küçükken çekilmiş bir fotoğrafım var. Ben fotoğrafa uzun uzun bakıyorum. Daha sonra rasgele o anda icimden gelen bir tarih söylüyorum.
-"1 Ocak 2007"

Fotoğraf bir anda 1 Ocak 2007 tarihindeki benim fotoğrafım haline geliyor.

Ben ilk başta çok şaşırıyorum. daha sonra elime başka bir fotoğrafı alıyorum ve her deneyişimde bu olay işe yarıyor. Bu olayı 7-8 defa tekrarladıktan sonra, babama anlatıyorum ve ona gösteriyorum

Babam biraz şaşkın bir şekilde aferin deyip geçiştiriyor. Tabi ben bununla kalmıyorum ne kadar fotoğraf varsa hepsine tek tek tarih vererek degistiriyorum

daha sonra elime üzerinde dünya haritasını oldugu bir küre alıyorum. Ve haritaya bakarak 1 Ocak 2030 diyorum. Bir de bakıoyurm ki amerika türkiyenin etrafındaki bütün toprakları ele geçirmiş. Ve dünyada da değişik yerleri almış. Daha sonra 1 Ocak 2070 diyorum Amerika bütün dünyayı ele geçirmiş türkiye dahil.....

tabi bu olayı gormemle birlikte tepem atıyo ve cook uzuluyorum. Her neyse daha sonra bir tarih soyluyorum... ama tam olarak tarihi hatirlamiyorum... Bu tarihte de kıyamet komuş... her taraf toprak olmuş. bir rüzgar esiyor ve bütün topraklar yavaş yavaş uçuşuyor.. haritadan bnulari gorebiliyorum.

Bu olayları gordukten sonra, zamanı geriye alıp, amerikanın türkiyeyi ele geçirmesini engellemek istiyorum. ve bir kaç arkadaşımla birlikte bir grup kuruyoruz. Haritada bir yer seciyorum ve bir tarih seciyorum. Ben bir yanlışlık yapıp kıyamet gunune gidiyorum..

Her tarafın o çöl halinde olduğunu goruyorum ve hemen başka bir tarih soyleyerek oradan kurtuluyorum. tabi arkadaşlarımda benimle birlikte geliyorlar. Elimizde ağır silahlar var. tam cephane gidiyoruz :). karsıda yagmur gibi asker var.. ve biz 5 kisiyiz.

Sanırım savaş anı. Amerikan askerleri bizim evin etrafında izmiri kuşatmış. Biz başlıyoruz ateşe. Amerikan askerlerini öldürmeye başlıyoruz. Ama hiç yara almadan bu kadar askeri öldürmemiz beni şaşırtıyor. Daha sonra farkediyorum ki askerler bizi goremiyorlar.

Tabi olay böyle olunca biz imkanları zorluyoruz ve askerlerin tam ortasına gecip. ufak bir yuvarlak oluşturoyruz ve merkezden dışarıya doğru ateş ediyoruz....

Daha sonra askerler bizi farkeder gibi oluyor ve biz kaçmaya başlıyoruz...

kazasız belasıs kacarken uyanıyorummm


Geleceğin en önemli ülkesi Türkiye olacak...

Rüyanız dünyanın geçireceği önemli evrelere işaret etmektedir. Amerika, Türkiye etrafındaki tüm ülkelerle iletişimi bozulacak. Attığı her adımda başarısız olarak dünya halkları önünde tüm itibarını yitirecek.

Kendi içinde çıkacak iç savaşlar ve ekonomik sorunlar nedeniyle dış dünyadaki tüm bağlantılarını birer birer terk edecek..

Türkiye dünyanın en popüler ülkesi haline gelecek. Amerika ' nın tüm Arap ülkeleriyle ilişkileri bozulacak.

Bölgede büyük ölçüde kaos ve kargaşa çıkardıktan sonra yıkık dökük eski Osmanlı topraklarını Türkiye ' ye terk edecek. Türkiye bölgedeki sorunların çözümünde önemli rol oynayacak.

Türkiye 2030 yılında tüm dünya da kurduğu önemli dostluklarla dünya halklarının dikkatini çekecek.


Nüfusu çok bir ülke ile sıkıntılı günler yaşasa bile üstesinden gelecek.

Tüm dünyada sevgi ve hoşgörü rüzgarları esecek. Geleceğin en önemli savaşı diplomasi ve teknoloji ile olacak.


Tüm dünya bir ülke haline gelecek. İletişim çılgınlığı inanılmaz seviyelere çıkacak.


Çin hariç tüm dünya ülkelerinde sınırlar kalkacak. Dünya bir yerden , bir merkezden yönetilecek.

Su petrolden daha kıymetli hale gelecek. Yıllardır esen Petrol Fırtınası yerini Su Fırtınası ' na bırakacak....

Rüyanızın en önemli işareti Amerika ' nın yıldızı her geçen gün sönecek ve tüm dünya da etkisini kaybedecek...

Geleceğin en önemli ülkesi Türkiye olacak...

Tabir Tarih: 03.02.2006 - 16:26:15© Deniz Web 1997 - 2006