Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Fethullah Gülen öğretisi içindeki önemli kişiler büyük hatalar yapacak...

Fethullah Gülen hocaefendi Samsun daki evimizin yanındaki hayvan damının önünde duruyor bende annemle beraber evin önünde duruyorum aramızda ise(rahmetli) babam var bana başörtüsünün çıkarıldığı gün korkunç hayvan sesleri duyduğunu söylüyor daha sonra hocaefendi hayvan damının içine giriyor bende onu takip ediyorum içeride hayvan gübreleri var bana sabah namazını kıldı mı diyor ben kılmadım diyorum (ki gerçekten de kılmamıştım) yere yeşil bir seccade seriyor önüne arkasını bana verecek şekilde oturuyor bende onun arkasında namazın sünnetini kılıyorum


AŞIRILIKLARDAN KAÇINMALISINIZ...

Rüyanız Fethullah Gülen ve öğretisinin gelecek adına beklentilerinde bir müddet daha gecikme olacağına işaret etmektedir.

Fethullah Gülen ve öğretisi içinde yer alan önemli kişilerin ve kurumlarında görev yapanların yanlışları gecikmeye neden olacak. Hatta çeşitli bedellerin ödenmesine sebebiyet verecekler.

Maddi menfaat hislerindeki öncelik aşırı eleştiri konusu olacak. Çevrelerinde yer alan düşmanca düşünce taşıyan kişilerin sevinmesine sebebiyet verecekler.

Fethullah Gülen ve öğretisi çevresinde yer alan kişilerin eğitim alanındaki çalışmaları gelecekte daha büyük ilgi görecek..

Maddi ve manevi zengin olacaklar...

Fethullah Gülen öğretisi içinde yer alan kişilerin düşünce ve hareketlerinde gözle görülür derecede değişim yaşanacak. Toplumun genelinin tepkisini çeken aşırı davranışlardan uzaklaşarak, korku ve endişelerinden de kurtulacaklar...

Tabir Tarih: 27.12.2002 - 11:07:25© Deniz Web 1997 - 2006