Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


DUA, CAMİİ,BABAM VE HOCAEFENDİ

Rüyamda büyük bir camideyim. Bir hanım güzel bir dua okuyor. Saf saf oturmuş insanlar duaya amin diyor. Amin diyenlerin içinde ben de varım. Allah tealanın isimlerinden ikisi de söyleniyor duada. ben diğer amin diyenlerle beraber 7-8 kez amin diyorum. çok güzel bir dua bu içeriğini hatırlamasamda güzel olduğu hatrımda kalmış. hanımı görmüyorum sadece sesini işitiyorum. sonra son kez amin dedikten sonra başörtülü hafif kilolu, yalnız kumaş pantolonlu, güzel bir hanım yanımdan geçerken "Allah kabul etsin" diyor bana. hanım yanımdan geçerken sağ tarafımda farkediyorum babam ve hocaefendi camiinin duvarına yaslanmışlar gülüşüyorlar. o kadar muhabbetle dolularki ne güzel gülüşüyorlar diyorum. not:bu rüya babam rahmetli olmadan üç gün önce görülmüştür.


İslam'ın ve Müslümanların üstündeki kara bulutlar dağılacak...

Rüyanız Hocaefendi'nin karşılaşacağı bir müşküle işaret etmektedir. Rüyanız o müşkülün çözülmesi için dua eden insanlara işaret etmektedir.

Hocaefendi'nin karşılaşacağı müşkül, kişisel değil. Cami duvarına yaslanarak gülüşüp muhabbet etmeleri İslam'a ve Müslümanlara gelecek zarar nedeniyle yaşanacak üzüntü veren sürece işaret etmektedir.

Duanın bir kadın tarafından okunması ve saf saf dizilmiş insanların amin demesi, duaların kabul olacağına ve o müşkülün kolaylıkla ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada gördüğünüz hafif kilolu ve pantolonlu kadının "Allah kabul etsin" demesi benzer görüntüde bir kadının da içinde olduğu bir olay nedeniyle şerlerin hayra dönüşeceğine işaret etmektedir.

Tabir Tarih: 23.03.2014 - 20:01:20© Deniz Web 1997 - 2006