Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Devlet Erkanı

Merhaba
Rüyamda kendimi bir kavşakta gördüm. Karşıdan karşıya geçmeye çalışıyordum. Ama yolda o kadar çok araba vardı ki. Bir türlü karşıya geçemedim. Kavşak, Annemin ve Babamın Manisa' daki evlerinin olduğu yerdeydi. Tam o sırada Babamların evinin önünden geçen yoldan benim olduğum kavşağa doğru gelen yol üzerinde Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN, Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL ve CHP Genel Başkanı Deniz BAYKAL' ı gördüm. Birlikte yürüyorlardı ve benim olduğum tarafa doğru geliyorlardı. Abdullah GÜL' ün kravatı yoktu gömleği de üstten bir kaç düğme açıktı. Recep Tayyip ERDOĞAN ise kravatlıydı. Deniz BAYKAL' da takım elbiseli idi ama detaylarını görmedim. Oldukça samimi idiler. Bir ara onları arkadan gördüm. Üçü de yemyeşil ve oldukça iri çam ağacı gibi göründü gözüme. Sonra tam benim de olduğum kavşakta Abdullah GÜL gruptan ayrıldı. Abdullah GÜL' ün üzerinde ceket ve elbise yoktu. Belden yukarısı tamamen çıplaktı ve oldukça kiloluydu. Gruptan ayrılıp Manisa' nın şehir merkezine doğru Güneye yöneldi. Deniz BAYKAL ve Recep Tayyip ERDOĞAN ise birlikte tam ters yöne kuzeye doğru İstasyon istikametine yöneldiler. Ama ayrılırken de hepsinin yüzü gülüyordu. Sonra birileri ile karşılaştım. Sanırım arkadaşlarımdı. Onlara Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN, Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL ve CHP Genel Başkanı Deniz BAYKAL' ı gördüğümü anlattım.


Erdoğan ve Baykal'ın Siyasi Hayatı Riske Giriyor...

Rüyanız Türk toplumunun yaşadığı günümüz olaylarına işaret etmektedir.

Ülkemizde yaşanacak olumsuz olaylar nedeniyle iş ve ticari hayatta sorunlar içinden çıkılmaz hale gelecek.

İnsanlar gergin gündem ve ekonomik sorunlar nedeniyle sıkıntılı günler yaşayacak.

Ülke yönetiminde ve siyasi ortamda köklü değişiklikler olacak.

Tayyip Erdoğan ve Deniz Baykal inanılmaz bir yarışın içine girecekler.

Bu yarış yerel seçimler olabileceği gibi erken genel seçimlerde olabilir.

Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL devlet görevine devam edecek.

Önümüzdeki yıllarda görev ve yetkilerini daha kolay kullanacak.Etkisi her geçen gün daha da artacak.

Tayyip Erdoğan ve Deniz Baykal arasındaki iletişim bağı her geçen gün daha da zayıflayacak, aralarındaki siyasi husumet derinleşerek devam edecek.

Kaderin onlara çizdiği rol gereği her ne şartta olurlarsa olsunlar, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül , Tayyip Erdoğan ve Deniz Baykal çevrelerine faydalı olmaya devam edecekler.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hac farizasını yerine getirmek için Kabe'ye gidecek.

Siyasi partilerde yeniden yapılanma dönemi başlayacak.

Muhafazakar demokrat kimlikli adaylar ön plana çıkacak.

Yapılacak yeni yasal düzenleme ile Cumhurbaşkanının görev ve yetkilerinde değişiklikler olacak.Tabir Tarih: 09.05.2008 - 16:50:13© Deniz Web 1997 - 2006