Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Coskun akan nehir ve büyük kızım

Bir bentin veya barajın ustünde duruyoruz. Aşağıya doğru tertemiz bir ırmak veya çay coşkun bir şekilde akıyor. Birden 3 yaşindaki büyük kızım ırmağa atliyor. Ilerde dalgalar daha da çoğaldığı için panik yapiyorum ve arkasindan koşuyorum. O ise ırmağın karşı tarafında karaya çıkıyor ce bilgic bilgiç gülümsüyor, sorun yok nasıl da ciktim kenara havasinda. Rahatlıyorum.


Yeni bir siyasi akım geliyor...

Rüyanız hem sizin hayatınızla hem de ülkedeki siyasi gelişmelerle ilgili. Baraj Türkiye... Tertemiz ve coşkun akan ırmak veya nehir de ülke yönetmeye talip bir siyasi akım...

Kızınız Türk Milleti ve mülk...

Önümüzdeki siyasi seçimler öncesi ülkede büyük çalkantı olacak. Siz ve bir çok insan endişe edecek. Ancak endişeye gerek yok. 2018 seçimleri sonrası Türkiye tüm sorunlarından kurtulacak... Kızınızın nehrin diğer tarafına geçtiği gibi Türk Milleti de sahili selamete erişecek...

Türkiye ve Türk Milleti için güzel günler çok yakın...

Rüyanız yeni bir siyasi akımın başarısına da açıkça işaret ediyor. Rüyada gördüğünüz nehir ve ırmak ne kadar temiz ve berrak ise o siyasi akım da o şekilde temiz.

Irmak ve Nehirler bir yerden doğsalar bile bir çok akıntıyla beslenir. O nedenle bu siyasi akım sayısız destekçiye, sayısız görüşe sahip.

Gökkuşağı gibi her renk var...

Rüyanız sizin hayatınızda da çok güzel ve bereketli bir döneme işaret ettiği gibi içinde olduğunuz ticari faaliyetlerin de ivme kazanacağına sizi rahatlatacak bir maddi gelir elde edeceğinize açıkça işaret ediyor.

Tabir Tarih: 19.04.2018 - 07:20:56© Deniz Web 1997 - 2006