Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt
Cam kirilmasi

Rüyamda kardeşimi sınava bıraktıktan sonra eve gelirken çoktandır görmediğim bir arkadaşım ile karşılaşıyoruz. Muhabbet ederken benim yapmış olduğum iş hakkında muhabbet açılıyor. Ben nasıl olduğunu falan anlatıyorum. Sonrasında ayrılarak eve doğru gidiyorum. Oturmuş olduğumuz sokağa girdiğimde evimizin karşı çaprazındaki evden bir erkek bağırması geliyor. Yaptığı sesten dolayı sinirleniyorum ama kavga etmemek için sesimi çıkartıyorum. Gelmiş olduğum ev şu anda oturmuş olduğumuz ev değil. Eski oturduğumuz ev. Neyse evin kapısına feldihimde, dış kapının camının kırık olduğunu görüyorum. Ancak ne camda ne de yerde cam kırıkları var. Kırılmış ve yeniden takılacakmış gibi temizlenmiş. Çerçeve bomboş. İçeride biri varmış gibi tedirgin bir şekilde kapıyı açmaya çalışırken kapını. Açık olduğunu fark ediyorum ve yavaşça içeriye giriyorum. Odaya girdiğimde odanın iki camının daha kırık olduğunu ve yine kırık parçaları yok temizlenmiş. Anneme ne oldu diye soruyorum. Cevap vermiyor. O arada kanepede uyuyan babam uyanıyor. Doğrulmaya çalışırken dayak yemiş gibi acı çekerek kalktığını farkediyorum. Anneme de babama da sürekli ne olduğunu soruyorum. Ancak cevap vermiyorlar. Lafı değiştirmek için sürekli kardeşini bıraktın mı? Diye soruyorlar. Ben ısrarlar ne olduğunu soruyorum. En son babam kafası ile duvarı gösteriyor. Dönüp bakıyorum. Duvarda sanki biri kafasını çarpmış ve kırmızılık içerisinde saçların kafada durduğu gibi dik olarak duvarda kucuk bir alanda durduğunu farkediyorum. Sonra uyandım .


Cam kirilmasi

Rüyanız sorunların çözümüne, rahat ve huzura işaret etmektedir.


Rüyanız küçük sorunlara, örf ve adetlerden kaynaklanan can sıkıcı olaylara işaret etmektedir.

Rüyanız aynı veya benzer bir arkadaşınızla karşılaşarak sohbet edeceğinize işaret ediyor.

Aile içi veya yakın çevreden gelecek eleştirilerin muhatabı olacaksınız. Dinleme konusunda az daha sabırlı olmalısınız. Eleştirilere üzülmek yerine ders çıkarmalı, her sözün nedenini merak etmeli, hayatınıza gelecek zarara mani olmalısınız.

Rüyanız geçmiş olayları hatırlayarak üzüleceğinize işaret ediyor. Geçmişe takılmayın.

Rüyanız hayatınızda meydana gelecek beklenmedik olaylara da işaret etmektedir.

İnsan hayatı iyi kötü olaylarla şekillenir ve mükemmele ulaşır. Babanızla aranızda geçmişe dayalı kırgınlıklar olsa da babanızdan ve annenizden daima manevi destek göreceksiniz.

Onların size olan şefkatinden ve sevgisinden şüphe duymayınız.

Tabir Tarih: 28.05.2018 - 20:07:28© Deniz Web 1997 - 2006