Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


BAYKAL'IN KAÇIŞI

Aylar önce rüyamda Deniz Baykal'ı gördüm. Çevresinde kalabalık insanlar vardı, yüksek bir yerdeydi, neresi tam hatırlamıyorum ama dışarıda bir yer olduğunu hatırlıyorum..

Sonra ne oluyorsa Deniz Baykal bir anda başlıyor kaçmaya, öyle bir kaçış ki yerin altına doğru koşarak kaçıyor..

Betondan silolar olur ya işte onun gibi betondan yuvarlak ama döne döne beton duvarlara da çarpa çarpa yerin en altına, varılabilecek en alt katmış orası oraya iniyor, kayar gibi dönerek en alt kata indikten sonra yakasını düzletip "oh be kurtuldum" der gibi arkasına bakıyor peşinden takip edip gelen var mı diye,

Ama hiçkimse yok arkasından gelen. Bu dönerek kayarcasına düşme sırasında fiziksel olarak yara almıyor ve kendisine birşey olmuyor.. Rüyam bu kadar.. Tabir ederseniz sevinirim...


Deniz Baykal Yakın Zamanda Huzura Kavuşacak !


Rüyanız CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın son günlerde yaşadığı sorunlara işaret etmektedir.
Koşarak kaçması heyecanlı ve stresli günlerle tabir edilir. Kaçması içinde bulunduğu zor şartlardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Çevresindeki kalabalık ve yüksek yer, CHP Genel Başkanlığı makamı ve siyaset dünyasındaki yerine işaret etmektedir.

CHP Genel Merkezi'nin mimari yapısı göz önüne alındığında, rüyanız Deniz Baykal'ın ani istifa sürecine açıkça işaret etmektedir.

Koşarken yerin altına doğru kaçması eleştiri şiddetinin her geçen gün daha fazla artacağına, olaydan daha fazla etkileneceğine işaret ediyor.

Döne döne duvarlara çarpa çarpa inmesi / kayması, ortaya çıkan kaset nedeniyle maruz kalacağı eleştiri ve zor duruma işaret etmektedir.

En dibe indikten sonra rahatlaması, üstünü başını düzeltmesi Deniz Baykal'ın bu süreçte aldığı manevi yaraların huzursuzluğundan bir süre sonra kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyanızdan anlaşılan en büyük gizem Deniz Baykal'ın CHP Genel Başkanlık koltuğunda önemli baskılara maruz kaldığı gerçeğidir.

Rüyanızdaki en önemli işaretlerden bir tanesi de Deniz Baykal'ın bir daha CHP Genel Başkanlık koltuğuna oturamayacak olması.

Rüyanız CHP'nin Deniz Baykal olmadan yoluna devam edeceğini açık gösteriyor. Deniz Baykal'ın yara almaması olayın bir süre sonra unutulacağına da işaret ediyor.

Yara almamadan zirveden aşağı inmesi Deniz Baykal'ın bu süreçte yaşadıklarından siyasi olarak fayda elde edemeyeceğini de açıkça işaret ediyor.

Deniz Baykal bundan sonra sakin, yalnız, insanlardan uzak bir hayat yaşayacak. Ailesi dahil çevresindeki tüm kalabalık dağılacak. Olcay hanımla yasal olarak ayrılmasalar bile uzak olacaklar.

Deniz Baykal'ı muhasebe dolu günler bekliyor.

Rüyanızda çok ince bir detay daha var. Deniz Baykal'ın kulenin tepesinden inmesi sonrasındaki ruh haleti eski bir hanım arkadaşından manevi yardım ve destek göreceğine de işaret ediyor.

Eğer Deniz Baykal'ın hayatı daha titiz sorgulanırsa, bir çok gizem ortaya çıkacak...

Deniz Baykal eski günlerde olduğu gibi halkın içine çıkmayacak. Evinde veya yeni taşınacağı bir mekanda yalnız ve sakin bir hayat sürecek.

Yaşadığı olayların şokunu atlattıktan sonra daha düşünceli daha içine kapalı bir hayata adım atacak.

İnsanlardan uzaklaşarak yalnızlığı tercih edecek...

Milletvekilliğinden ve CHP'den istifa etmeyecek. Kulenin tepesinden dibe inmesi CHP tabanında etkisini devam ettireceğine işaret ediyor.

CHP, Baykalsız ama onun gölgesini hissedecek şekilde bir siyasi çizgide yoluna devam edecek...

Tabir Tarih: 14.05.2010 - 05:49:14© Deniz Web 1997 - 2006