Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Başın Suya Daldırıp çıkarmak ve boyanması

Önce bunun rüyamı,gerçek hayatta olan bir şey mi olduğu hakkında şüphelendim.
Ancak gecenin yarısında uyandığıma göre Rüya olduğunu o zaman kanaat getirdim.
Kendimi kalabalık bir ortamda bir yere ulaşmak isteyen veya bir şeyi almak isteyen
İnsanların olduğu bir yerdeyim. Ancak bir su akan (çeşme gibi bir yerden havuza su akıyor)
(Köylerde hayvan sulamak için köy ortasında olan çeşmelerin önündeki yalak gibi yalak sanki biraz daha büyük ve geniş (havuz gibi ) ancak su hem duru hem de çok temiz akıyor)
Havuzun önünde insanların arkadan ne dediklerini anlamadan sanki ilerlememi söyler gibi
Durumla karşı karşıyayken birden başımı havuzun içine sokup çıkarıyorum ve ondan sonra
Oradaki herkesin başını o havuza sokmak istediklerini ancak sanki sırayla olacak gibi bir durum var.Fakat ben nasıl oluyorsa o bütün kalabalığın içinde sırada olmadan bütün sıranın önüne geçerek (ki nasıl olduğunu hala anlayabilmiş değilim) başımı havuza sokup çıkardığımda su akan çeşmenin üzerinde ayna olduğunu fark ediyorum ve başımı suya sokup
Çıkardıktan sonra başımın saçsız (dökülmüş olan kısmı,gerçekten biraz daha fazla sanki saçım dökülmüş ancak sanki yeniden saçım çıkmaya başlamış gibi) bölümün tam alnım üzerinde bulunan kısmının kırmızı renkli bir fırça ile boyanmış gibi boyandığını ve o kırmızı
Boyanan yerin tam ortasından sağdan sola doğru mavi (kalemle çizgi çekilmiş gibi) çizgi çizilmiş gibi görünce hemen onu yıkamak için hamle ettiğimde (Sanki manevi değeri olan bir su ve mekan) sen ne yapıyorsun burada herkes öyle boyanmak için birbirini kırıyor senin başına talih kuşu konmuş veya ona benzer bir şeyler söyleyerek o boyayı ve çizgiyi yıkamamı veya silmemi engel oldular.(zorla değil sadece düşünceleri ile yani onu yapmak yanlış bir düşünceymiş gibi davranış ile) Ancak ben kendi kendime başımı suya daldırdığımda suyun içinde bu nasıl olur diyerek olağanüstü bir durum ile karşı karşıyayım herhalde diyerek aynada boyayı bu şekilde düşünürken uyandım.


Helal ve hoş bir rızık ile de müjdeleniyorsunuz.

Rüyanız kaybettiğiniz maddi kayıplarınızı yeniden elde etme imkanına kavuşacağınıza işaret etmektedir.

Helal ve hoş bir rızık ile de müjdeleniyorsunuz.

Beklemediğiniz anda beklemediğiniz temiz ve helal bir rızka kavuşacak ondan istifade edeceksiniz. Ancak bir iftira ile karşı karşıya kalacaksınız. Rüyanız size yakışmayacak hal ve hareketlerde bulunacağınıza da işaret ediyor. Ticari ve sosyal hayatınızla ilgili atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. Kısa vadeli sonuçları iyi olsa da kötü ihtimaller mutlaka değerlendirilmelidir.

Zor ve meşakkatli günler devam ederken, ümit verici gelişmelerle rahatlayacaksınız.

Allah tarafından yardım görecek, işlerinizdeki zorluklar Allah tarafından kolaylaşacak...

Tabir Tarih: 09.08.2013 - 10:03:37© Deniz Web 1997 - 2006