Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Başbakanımıza maddi manevi koruma - kalkan gerekli...

Rüyamda Sayın Başbakan'ımız Recep Tayyip Erdoğan ' ı gördüm. Evleniyormuş ve düğün merasimi yapılıyormuş. Rüyanın ilginç yanı,düğünü Eskişehir'de yapılıyormuş ve düğüne bütün Türkiye davetliymiş. Bütün Türkiye Eskişehir'de düğün vesilesiyle biraraya gelmiş. Milyonlar hınca hınç kalabalık.Herkes Sayın Başbakan'ımızın düğününe gelmiş ve yolda yürüyorlar. İğne atsanız düşecek yer yok.Rüyanın daha ilginç yanı Sayın Başbakanımızın evlendiği kız yine Eskişehir'de bir ilçenin ya da beldenin tam hatırlamıyorum belediye başkanıymış. Burasını hala anlayabilmiş değilim.

Düğün Pazar günüymüş ve Sayın Başbakan'ımızın nikahı da 2 gün önce yani Cuma günü kıyılmış. Rüyamda dikkatimi çeken nokta Sayın Başbakan'ımızın evlendiği kızın, yani gelinin gözlerinin büyük ve masmavi olması. Bir de üzerinde gelinlik yoktu. Gelinin yanında oldukça şişman bir bayan daha vardı.O bayan da gelinin görev yaptığı yani belediye başkanlığı yaptığı yerde kaymakammış.Ben bu bayan kaymakama sarılarak benim adıma Sayın Başbakanın eşini tebrik etmesini söylüyorum. O da başını öne eğerek ben söyleyemem siz söyleyin der gibi bakıyor.Ben de tamam ben tebrik ederim diyorum. Bu da çok ilginç geldi bana.

Daha sonra yakın arkadaşlarından ve Dış İşleri Bakanı Sayın Abdullah Gül'ü gördüm. Devlet işleriyle ilgili bir şeyler yazıp çiziyordu.Şu anda hatırlayamadığım ama şu anda bakanlık yapan ve saçları beyaz olan kişiler gördüm. Net kim olduklarını hatırlamıyorum ama şu anda bakan olan kişiler olduğunu biliyorum rüyamda. Rüyayı 7 Kasım gecesi sabah saat 3-4 arasında gördüm.

Sevgili Tabirci.Com çalışanları lütfen rüyamın ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim. Allah hayırlara çıkarsın inşallah...


Başbakanımıza maddi manevi koruma - kalkan gerekli...

Rüyanız huzur, mutluluk, sevinç ve kazanç dolu günlere kavuşacağınıza işaret etmektedir.Üzüntü ve kederiniz gidecek, mesut ve mutlu bir hayat sürdüreceksiniz..

Rüyanızın Sayın Başbakan'ımızla ilgili tabiri :

Sayın R.Tayyip ERDOĞAN halkın sevgisini ve güvenini kazanmaya devam edecek. Her geçen gün Başbakan'a güvenen ve ilgi duyan kişilerin sayısı artacak.

Yıllarca ülkeyi ekonomik bataklıklara, halkı sefalete sürükleyenlerin hortumları bir bir kesilirken, oyunları ve fesatlıkları da şeytanı kıskandıracak kadar organize ve etkili olacak.

Dostu kıskandırmadan, düşmanı uyandırmadan yoluna devam et, atasözünü unutmamalıdır.Sayın Başbakan artık daha temkinli, daha dikkatli ve daha sorumlu hareket etmelidir. Kendilerinin Önümüzdeki günlerde maddi, manevi saldırılara maruz kalabileceği, bu saldırılardan maddi ve manevi önlemlerle kurtulacağı da rüyanızdan anlaşılıyor.

AKP hükümeti ise, çok yakın bir gelecekte içinden çıkılması zor, iş ve olaylarla karşılaşacak. Hissi hareket etmezler ise, tüm olumsuzlukların içinden çıkacaklar. Ferasetli tavırlarıyla ülke kısa zamanda eski gücüne, huzur ve neşesine kavuşacak.

Toplumun gelirinde artış, sofrasında bereket, ticaretinde hareketlilik yaşanacak...

Tabir Tarih: 08.11.2003 - 16:04:31© Deniz Web 1997 - 2006