Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Başbakan Ecevit kendine de zaman ayırmalıdır.

Rüyamda arkadaşım televizyon izliyormuş kendisini çok üzgün gördüm. Ne oldu dedim o da ne olacak Ecevit ölmüş dedi. Televizyonda haberlerde söylemiş. Rüyamın hatırladığım bölümü bu kadar daha sonra uyanmışım. Selamlar


Başbakan Ecevit kendine de zaman ayırmalıdır.

Rüyanız Başbakan Bülent Ecevit'in hayati kararlar aşamasında olduğuna işaret etmektedir. Ülkemizde önemli bir döneme damgasını vuran bir Başbakan olarak artık kendisine de zaman ayırma vaktinin geldiğini göstermektedir. Sayın Ecevit hayatında devlet malını çalıp çırpmamış ender bir lider. Hala 20 yıl önceki eşyalarını kullanan örnek bir Başbakan. Ülkemiz insanı onu unutmayacaktır. Hafızalarda hep taze ve düşündürücü izlerle hatırlanacaktır.

Sayın Ecevit için hayatının muhasebesini yapma zamanı gelmiştir. 12 Eylül öncesinin hatalarını halkla ve mağdurlarla helalleşmelidir.

12 Eylül öncesinin sorumlu liderleri Sayın Demirel,Ecevit ve Merhum Türkeş'tir. Türkeş için hatalarını telafi imkanı kalmamıştır. Sayın Demirel ve Ecevit hatta diğer liderler açısındanda telafi imkanı vardır.

Ölmek pişmanlık demektir. Son pişmanlık fayda etmez. Hasan Cemal kadar yürekli liderler asırlarca unutulmayacaklardır.İnsan hatasız olmaz. Liderler de hata yapabilir.

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 13:56:31© Deniz Web 1997 - 2006