Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Ayetel kursi,Cin ve Kız

Hocam merhaba, Rüyamda izinde olduğumu ve annemin evinde olduğumu gördüm. Sonra telefonda hiç tanımadığım bir kızla konuştuğumu ve kızın bana aşık olduğunu, gerek konuşmalarından gerekse ilgisinden anladım. Fakat telefonda konuştuğum kızın benim hakkımda herşeyi bilmesi, bu kıza yardım eden cinlerin var olduğuna inandırdı beni. Telefonu kapattıktan sonra kızın resmini gördüm.Çok çirkin, burnu yamuk ve kanlı bir kızdı. Evde bir cinin olduğunu hissetmeye başladım. Akşam olduğunda benimle uğraşmaya çalışan bir cin sebebiyle korkudan annemle kızkardeşimin yanına yatmaya gittim ve annem, yaralı ve neredeyse ölecek gibi duran uzun ve sivri dişli bir kedinin ağzını elleriyle temizlerken gördüm.Yatıp uymaya çalıştıgımda benim yanıma gelen fakat görünmeyen cin olduğuna şahit olduğumda,Ayetel kursi okumaya başladım. Bir defa okudum uzaklaştı, tekrar olduğunda yine okudum vücuduma üfledim ellerimi yüzüme sürdüm. Sonra beş kez okumaya başladım, cinin elini sırtımda hissedip onun elini tuttum ittim.Beşinci ya da altıncı okumamda Ayetel kursi okuyarak uyandım uykumdan. Hocam şimdiden yorum ve tabiriniz için teşekkür ederim. Kaleminize ve yüreğinize sağlık.


Dilinizde Dua, elinizde sadaka olsun...

Rüyanız kendi isteğiniz bir zorluğa zor bir işe bulaşacağınıza işaret ediyor. Bir olay nedeniyle devlet tarafından takip edilmeye, hakkınızda yapılacak araştırmaya da işaret ediyor.
Rüyanız ahlaksız ve acımasız bir kadın düşmana da işaret ediyor...
Rüyanız sadaka ve dualar neticesinde Allah cc tarafından yardıma nail olup sorunlarınızdan kurtulacağınıza işaret ediyor...

Tabir Tarih: 19.02.2017 - 22:36:56© Deniz Web 1997 - 2006