Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Atatürkçülük Gerçek Değerini Bulacak...

Rüyamda Atatürk önde biz arkada yürüyoruz. Biz takribi 1500 - 2000 kişi varız. Yürürken su arkı gibi zor geçilecek bir yere geldik. Geçmesi biraz zor bir yer. Atatürk atlarken su arkının içine düştü, tam o sırada yeşil renkli elbiseleri ile askerler Atatürk ' ü su arkından kurtardılar. Ancak Atatürk ' ün ve askerlerin üniformaları biraz yırtıldı. Ama su arkını geçti. Bizde arkasından geçtik. Atatürk ' ün elinde tomson marka bir silah vardı. Silahı tuttu bana verdi. Ben de aldım. Bizim köyden bir tanıdıkta Atatürk ile sanki şakalaşıyor gibi Atatürk ' ün eline vuruyordu.

Yürümeye devam ederken Atatürk arkasına döndü ve bize hitaben konuşmaya başladı. Ben ne sağcıyım ne de solcu beni yanlış anlıyorlar, iş ve hizmet üretmiyorlar dedi. Ve bize siz necisiniz diye de sordu. Biz de Atatürkçüyüz, Atatürk Milliyetçisiyiz, dedik. İyi o zaman tamam gelin arkadam dedi. VE Atatürk önde biz arkasından yürümeye devam ettik....


Atatürkçülük Gerçek Değerini Bulacak...

Rüyanız Atatürk’ün gerçek düşünce ve projelerinin ülkemizdeki hiç bir görüş ve hizip tarafından doğru algılanmadığına işaret etmektedir.

Önümüzdeki günlerde Atatürk’ün görüş ve düşünceleri doğru olarak hayata geçirilecek. Tüm dünyada yaşanan kültürel dejenerasyon ülkemizi de etkileyecek. Milli çıkarlarımız Atatürk’ün görüş ve düşüncelerine sahip çıktığını söyleyenler tarafından zarar görecek.

Bu güne kadar Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyeti koruma ve kollama görevini üstlenen TSK bu görevinde yalnız kalmayacak. TSK halkın desteği ile büyük moral bulacak...

Ülkemizde hiç bir dönemde görülmediği kadar milli ve manevi ruh halkın genelini etkisi altına alacak...

Amerika ve Avrupa hayranlığı sona erecek.

Atatürkçülük Milliyetçi ve muhafazakarlar tarafından benimsenerek, ülkemizde birlik ve beraberlik ruhu hakim olacak.

Ülkemizde gelecek yüzyılda güç dengeleri Atatürk Milliyetçiliğini benimseyen görüş ve düşüncenin elinde olacak...

Sol düşünce yerel yönetimler dahil, uzun süre ülke yönetiminde söz sahibi olamayacak...

Tabir Tarih: 10.12.2003 - 21:55:01© Deniz Web 1997 - 2006