Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Araç çarpışması

Rüyamda çalışmış olduğum iş yerinin önünde duruyorum. Aynı işyerinde çalıştığımız bayan ve eşini görüyorum. Adam aracını kullanarak gitmeye çalışıyor. Ama gitmeye çalışırken aynı zamanda eşi de onun aracına kenarda beklediği başka bir araçla çarpmaya çalışıyor. Adam tam ileriye doğru aracıyla giderken bir anda eşi başka bir araçla çarpmak için bekliyor. Fakat adam Tamam çarpışmak üzereyken aracı geri geri sürüyor. İki kez aracı bu şekilde ileri-geri yaptıktan sonra üçüncüye aynı sokakta önünde başka bir araç gidiyor. Adam o araç sayesinde karısından Kaçıp gideceğini zannederken, kadın kocasının aracının geçmekte olduğunu farkediyor. Geçerken aracının ön tamponunu adamın aracının sol ön kapının olduğu yerden çarpıyor ve çarpma sonrasında kadının kullandığı aracın burun kısmı arabanın neredeyse üzerine gelecek şekilde havayı dikiliyor aracın burun kısmını havaya tampon yere olacak şekilde kaza gerçekleşiyor


Aile kadının yanlışları nedeniyle maddi manevi zarar görecek...

Rüyanız iş ve aile çevrenizde ve arkadaşınızın ailesinin geçim kaynaklarında ortaya çıkacak sorunlara işaret etmektedir.

Rüyanız arkadaşınızın eşinin yanlış iş içinde olduğuna, elindeki gücü de yanlış yolda kullandığına açıkça işaret ediyor.

Rüyanız arkadaşınızın ailesinde yaşanacak sorunlara da işaret ediyor.

Kadın sorun çıkarıyor ve aileye zarar veren davranışlar içinde.
Adam yanlışlıkları savuşturmak için çok çabalıyor ama kadın zarar vermekte ısrarlı.

Aile kadının yanlışları nedeniyle maddi manevi zarar görecek...

Tabir Tarih: 14.05.2017 - 13:41:56© Deniz Web 1997 - 2006