Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


"Aptal dostun olacağına , akıllı düşmanın olsun"

(Ocak ayı sonları) Rüyamda kendimi denizin üzerinde görüyorum. kara tarafına baktığımda ovalık bir yerin ilerisinde bir baraj görüyorum. baraj birden patlıyor ve su boşalıyor önündeki bir yerin üzerinden geçiyor. sular çekilince yıkılmış evler gözüküyor. sonra kendimi saddamın sarayında görüyorum. saddamın elinde küçükçe bir ceviz var.ben onu nereye kadar atabilir ki diye düşünürken istediği yere (güneye doğru) atıyor ceviz düştüğü yerde patlıyor saddam da sevinç narası atıyor. sonra kuzeye doğru atıyor ama ceviz istediği yere ulaşmıyor ve patlıyor bombanın ateşi onu ve sarayını sarıyor.


"Aptal dostun olacağına , akıllı düşmanın olsun"

"Aptal dostun olacağına , akıllı düşmanın olsun"

Rüyanız arzularınızın gerçekleşerek,devlet yönetimine yakın yerlerde görev alacağınıza işaret etmektedir.İktisatlı bir yaşam sürecek ve bir işte büyük bir engelle karşılaşacaksınız.

Hadiseler karşısında soğukkanlı ve sabırlı hareket ederek sıkıntılarınızı hafifletebilirsiniz.Bulunduğunuz durumdan daha yüksek mevkilere gelecek, saygınlığınız artacak.

Rüyanızın bir yönü de Saddam Hüseyin ve ülkesinin şu anki durumuna işaret etmektedir. Bilindiği gibi petrol dünyanın en önemli enerji kaynağıdır. Körfez savaşı= Petrol savaşıdır. Saddam Hüseyin in elindeki ceviz petrol ve Irak ülkesinin yer altı zenginlikleridir.

Saddam Hüseyin ülkesine saldıran ABD ve İngiltere’ye karşı elindeki tüm stratejik imkanları kullanacak. Karşılıklı çok büyük zayiatlar verilecek. Irak önemli bir hamle ile düşmanlarını etkisiz ve çaresiz bırakacak.

Saddam Hüseyin savaş esnasında önemli taktik hataları yaparak Türkiye yi de karşına alacak. İşte savaşın seyri tam olarak bu esnada değişecek.

Kuzey cephesinden gelen darbeyle ülkesindeki etkisini kaybedecek.

Son çırpınışları ise yanlış savaş taktikleri nedeniyle başarısız olacak.

Saddam Hüseyin ve Irak halkı bu savaştan çok zarar görecek.

Aptal dostun olacağına , akıllı düşmanın olsun" sözü bir kez daha kulaklarımızda çınlayacak...

Tabir Tarih: 09.04.2003 - 09:49:51© Deniz Web 1997 - 2006