Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt


Abdullah Gul ve Tayyib Erdogan

Ruyamda buyuk agabeyimi goruyorum. Onu tayyib Erdogan olarak goruyorum. Samsundaki evimizin bahcesinde incir agaclari arasinda soylenerek, hayal kirikligina ugramis bir sekilde dolasiyor. Ben ona soyle soyle yaptim o bana kese firlatti diyor. -Bordo renkli pazarcilarin beline bagladiklari para keselerinden- yine soylenerek bahcenin on tarafina geliyor ve "pazarliklarda bu yoktu" diyor sonra da en asagi tarafina dogru gidiyor. "ben onun gelecegini kuruyorum o bana kese firlatiyor" diyor. Bu arada cumhurbaskani Ahmet necdet sezer bahcenin asagi kisminda onu teselli ediyor ve" ben senin maddi ihtiyaclarini karsilarim" diyor. Ruyanin sonlarina dogru Tayyib erdogana kese firlatanin Abdullah gul oldugunu anliyorum. Kese firlatma olayi bizim bahcemizde gerceklesmis ve Abdullah gulun yaninda 4-5 kisi daha var.


Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı A.Gül Başbakan olacak.

Rüyanız Başbakan Tayyip Erdoğan'ın etrafında düşmanca düşünceleri olan çok sayıda insan olduğuna işaret etmektedir.

Abdullah Gül ile Tayyip Erdoğan arasında bir rekabet ve tatsız olay ortaya çıkacağına ve Abdullah Gül'ün aralarındaki bazı sırları ortaya atacağına işaret etmektedir.

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in himaye etmesi ve teselli etmesi ise, Tayyip Erdoğan ile A.Necdet sezer arasındaki görüş ayrılığının daha da derinleşeceğine işaret ediyor.

Tayyip Erdoğan'ın sorunları artacak.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı olarak seçilecek.

Cumhurbaşkanlığı döneminde hükümetle arasında beklemediği sorunlarla karşılaşacak.

Yeni Başbakan'ın Abdullah Gül olacağı rüyanızdan anlaşılıyor.

Rüyanızdaki önemli başlıklar:

Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olacak.

Yerine Abdullah Gül Başbakan olacak.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile hükümet arasında sorunlar yaşanacak.

Bu süreçte Tayyip Erdoğan'ın etrafında gerçek yüzünü göstermeyen düşmanca düşünceleri olan insanların olduğuna işaret etmektedir.

Tabir Tarih: 29.08.2006 - 12:34:53© Deniz Web 1997 - 2006